Sonetech s.r.o.


 

Společnost  Sonetech s. r.o. má  od roku 1990 zkušenost  se zaváděním, řízením a koordinací projektů, jež byly zaměřeny na dodávky strojů, robotů a implementaci softwaru nejen ve strojírenských firmách a implementací robotů.

 

Software:

Distribuce systému Robotmaster -   prodej a technická podpora systému pro CAD/CAM programování robotů Robotmaster pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Integrace robotů:

Zabýváme se integrací robotů a stavbou robotických pracovišť pro více značek robotů. Nejvíce implementací máme s roboty FANUC, následuje KUKA, Staubli a Yaskawa. Technologicky od manipulací, přes obrábění pomocí robotů, hrocení, jehlení, broušení, ořezy, tryskání, lakování, dělení materiálu pomocí plasmy, laseru, vodní paprsek, ultrazvukový nůž, nebo  svařování ...

Každé pracoviště je pro nás výzva a budeme rádi, pokud nás oslovíte.

 

Zákazníkům nabízíme také komplexní služby týkající se dodávek robotických pracovišť od technologické přípravy až po integraci kompletní robotické buňky včetně programovacího softwaru dle požadavků zákazníka.

Nabízíme softwarové produkty: Robotmaster (dodavatel: Hypertherm, Kanada - http://www.robotmaster.com ), Moldplus (dodavatel Intercam SA, Švýcarsko http://www.moldplus.com )

Služby:

Naše firma na základě mnohaletých zkušeností je schopna poskytovat technickou podporu na CAD/CAM software , Robotmaster, MoldPlus a to jak Hod-line, tak školení.

 

Naše služby se snažíme neustále zdokonalovat a rozvíjet a chceme našim zákazníkům nabízet špičkové softwarové produkty a co nejlepší servis.