Sonetech s.r.o.


 

Společnost  Sonetech s. r.o. má  od roku 1990 zkušenost  se zaváděním, řízením a koordinací projektů, jež byly zaměřeny na dodávky strojů, robotů a implementaci softwaru nejen ve strojírenských firmách a implementací robotů.

Integrace robotů:

Zabýváme se integrací robotů a stavbou robotických pracovišť pro různé více značek robotů. Nejvíce implementací máme s roboty FANUC, následuje KUKA, Staubli a Yaskawa. Technologicky od manipulací, přes obrábění pomocí robotů, hrocení, jehlení, broušení, ořezy, tryskání, lakování, dělení materiálu pomocí plasmy, laseru, vodní paprsek, ultrazvukový nůž, nebo  svařování ...

Každé pracoviště je pro nás výzva a budeme rádi, pokud nás oslovíte.

Software:

  • Distribuce systému Mastercam - od roku 2008 služby v oblasti prodeje a technické podpory  CAD/CAM systému Mastercam, produktu americké firmy CNC Software, Inc. USA, včetně veškerých nadstaveb tohoto systému pro Českou a Slovenskou republiku.  Od 31.6.2017 jsme ukončili spolupráci s firmou CNC Software a již nadále nejsme zástupci a přímí prodejci systému Mastercam.
  • Distribuce systému Robotmaster -   prodej a technická podpora systému pro CAD/CAM programování robotů Robotmaster pro Českou a Slovenskou republiku. 
  • Distribuce systému Verisurf  - prodej a podpora systému Verisurf pro Českou a Slovenskou republiku, jak originálního softwaru pro metrologii, tak také hardwaru, tedy měřících ramen Master3Dgage, jež pracují se sw Verisurf,  jako nadstavba pro metrologii CAD/CAM systému Mastercam.

Zákazníkům nabízíme také komplexní služby týkající se dodávek robotických pracovišť od technologické přípravy až po integraci kompletní robotické buňky včetně programovacího softwaru dle požadavků zákazníka.

Nabízíme softwarové produkty: Robotmaster (dodavatel: Hypertherm, Kanada - http://www.robotmaster.com ), Moldplus (dodavatel Intercam SA, Švýcarsko http://www.moldplus.com ), Verisurf (dodavatel: Verisurf USA http://www.verisurf.com )

Služby:

Naše firma na základě mnohaletých zkušeností je schopna poskytovat technickou podporu na CAD/CAM software Mastercam, Robotmaster, MoldPlus a Verisurf a to jak Hod-line, tak školení.

Dále jsme schopni dodávat postprocesory k systému Mastercam.

 

Součástí systému Robotmaster je i CAD/CAM systém Mastercam, který je součástí instalace Robotmaster.

 

Naše služby se snažíme neustále zdokonalovat a rozvíjet a chceme našim zákazníkům nabízet špičkové softwarové produkty a co nejlepší servis.